Do jakiego rodzaju zadań służy Ubuntu? Na jakiej zasadzie funkcjonuje? Czy warto z tego korzystać?

Ubuntu to niezwykle interesujący oraz popularny serwer. Słowo ubuntu wywodzi się z języków plemion Zulu i Xhosa, które mieszkają w południowej Afryce. Ubuntu znaczy “człowieczeństwo wobec innych” i nazwa jest dobrane idealnie, gdyż najistotniejszym celem dystrybucji jest zagwarantowanie użytkownikom domowym całkowitego, otwartego systemu, który będzie prosty w obsłudze a ponadto stabilny, niezawodny oraz nowoczesny.

Read more

System ERP – podstawowe informacje

Niemal każda większa organizacja, bez względu na to, czy jest to przedsiębiorstwo, urząd czy innego typu instytucja, jest wykorzystuje w swej pracy oprogramowanie erp, które jest doskonałym narzędziem usprawniającym zarządzanie na rozmaitych płaszczyznach, czasami kluczowych dla ich sprawnego działania. Tak więc aplikacje te mogą obsługiwać procesy występujące w księgowości, finansach, działach HR, mogą trudnić się technicznym przygotowaniem produkcji oraz zarządzaniem procesem produkcyjnym, logistyką, pełnym procesem sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.

Read more

W jaki sposób dzisiaj funkcjonuje specjalna platforma SharePoint?

Aktualnie wielofunkcyjność jest słowem kluczem. Wielofunkcyjność produkowanych dzisiaj sprzętów wielofunkcyjnych jest znakiem naszych czasów, które bazują na ciągłym wprowadzaniu udoskonaleń oraz dalszych przydatnych funkcji. Użyteczność jest ponad wszystkim, z tego też powodu profesjonaliści wychodzą do klientów z dobrze przygotowaną ofertą różnych aplikacji. Microsoft SharePoint jest to specjalistyczna platforma aplikacji webowych. Korzystna oferta przykuwa uwagę konsumentów.

Read more

Króciutki opis tabletowego rynku w naszym kraju – parę wskazówek dla kupujących te urządzenia.

Jeszcze do niedawna mało kto przypuszczał, że w ciągu raptem paru lat sprzęty z ekranami dotykowymi zrewolucjonizują rynek mobilnej rozrywki i telefonów. Jednak rewolucja już się dokonała, dzisiaj zdecydowana większość kupujących telefon wybiera dotykowy smartfon w miejsce tradycyjnego aparatu z klawiszami, a tablety też biją rekordy sprzedaży. Stało się to wszystko raptem w przeciągu kilku lat, gdy z niszowych elektronicznych ciekawostek zostały jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń, swoją popularnością przewyższając nawet notebooki.

Read more