W jaki sposób zorganizować sekretariat w małym biurze, aby funkcjonował bez przeszkód i pomagał pozostałym pracownikom?

Sekretariat stanowi dość niedoceniane miejsce w biurze, którego praca zasadza się na sprawnym organizowaniu przeróżnych biurowych spraw, troszczeniu się o to, by pozostali pracownicy mieli dostęp do niezbędnych biurowych materiałów i wiele więcej. W dużych przedsiębiorstwach sekretariat obsługiwany jest przez kilka osób, co znacznie ułatwia pracę. Jeżeli jednakże obsługujemy go sami, musimy wszystko dobrze rozplanować.

Read more

Druk wizytówek

Obecnie, jeśli chcielibyśmy zostać znaną marką nasze przedsiębiorstwo powinna zadbać o to jak prezentuje się na rynku. Chodzi tu o cały marketing firmy. Konieczne są również wizytówki. Dla niektórych to zew przeszłości, ale faktycznie jest tak, że wizytówka to idealny dowód na to, że liczymy się z naszymi rozmówcami, a w przyszłości może współpracownikami, klientami itd..

Read more

Gdy potrzeba nam własnej wizytówki, czyli u kogo warto wydrukować materiały reklamowe?

Obecnie bardzo ważny jest odpowiedni wizerunek. Każda firma powinna o niego dbać. Zresztą każdy z nas również powinien. Ale są ludzie, którzy powinni zadbać o swój wizerunek z większą atencją. Niektórzy muszą mieć swoje wizytówki, bo dzięki nim są w stanie w odpowiedni sposób prowadzić własne firmy, lub jednoosobowe działalności gospodarcze. To ważne, by wizytówki pasowały do dziedziny, w której się obracamy. Nie może być tak, że po prostu mamy jakiekolwiek wizytówki.

Read more