Smartfony oraz tablety czyli jak jak się obecnie prezentuje rynek mobilnej rozrywki w kraju i na świecie.

Od kilku lat na rynku rozrywki mobilnej zaczęły panować urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe, to znaczy smartfony i tablety. Mimo że posiadają one podobne funkcjonalności i sposób działania, to jednak odróżnia je parę ważnych szczegółów. Przede wszystkim za pomocą smartfonów da się dzwonić, tablety takiej funkcjonalności nie posiadają, chociaż pewna ich część pozwala na włożenie karty SIM do korzystania z internetu.

Read more

Aparat telefoniczny komórkowy jako konieczny składnik dzisiejszego życia

Ciężko wyobrazić sobie współczesną egzystencję bez posiadania telefonu komórkowego. Telefon komórkowy to jeden z koniecznych elementów nowoczesnego istnienia. Nie dziwi więc nie tylko szeroka propozycja urządzeń mobilnych, ale również dodatków, które coraz to bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością.

Read more

Z jakiego powodu konsola jest lepsza od PC?

Bardzo różne ludzie miewają gusta, ale można powiedzieć, że w większości łączy nas wszystkich uwielbienie do fajnych gierek. Zwłaszcza mężczyźni uwielbiają usiąść albo położyć się, aby po kilku sekundach wreszcie zapomnieć o wszystkim, po prostu odpocząć. Wejście do nierealnego świata powoduje, że sporo fajniej się czujemy. Mają rację osoby, które twierdzą, iż gierki są dla bardzo wielu odskocznią od rzeczywistości. I czy to coś niewskazanego?

Read more