Kamery na kask mają szansę wiele zarejestrować

W jaki sposób możemy nagrywać to co ma miejsce?
Kiedy pragniemy rejestrować to co posiada miejsce wokół nas, albo chcemy stworzyć filmik z jakiejś zabawy, to trzeba się namyślić co chcemy do tego zastosować. Zwykła kamera zarejestruje jedynie to, co pojawia się na wysokości naszych oczu oraz w naszym pobliżu, ale gdy użyjemy do takiego rejestrowania dron, to będziemy mogli nagrać wszystko z lotu ptaka.

Dron DJI Phantom 3 Professional proponuje nam świetną jakość obrazu

kamera na kask

Autor: bark
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy pragniemy nagrać imprezę plenerową, albo udowodnić jak prezentuje się nasze osiedle z lotu ptaka, to wspaniale do takich zadań nada się dron DJI Phantom 3 Professional. Obraz, który za jego pomocą otrzymamy będzie prezentował odpowiednią jakość, wszystko będziemy wspaniale widzieć, a dodatkowo w czasie nagrywania będziemy mieli szansę na niewielkim ekraniku obserwować co będzie teraz nagrywane, więc prościej będzie nam sterować nim tak, by w dobrej jakości posiadać cały potrzebny obraz. Ten dron jest bardzo prosty w obsłudze, więc nie będziemy zmuszeni odbywać jakiegoś wielkiego i długotrwałego szkolenia.

Trzeba inwestować w kamery na kask
Pragnąc rejestrować własne umiejętności w czasie uprawiania sportu, musimy pomyśleć o tym, czy chcemy aby było nas widać czy nie. Kiedy zainteresuje nas ta druga możliwość, to należy popatrzeć na kamery na kask. Dzięki nim nas nie będzie widać, a widzowie będą się czuli tak, jakby to oni samodzielnie to wszystko robili – kamery na kask do sportów ekstremalnych.

dron

Autor: Dansk Drone Kompagni ApS
Źródło: http://www.flickr.com

Takie kamery są niewielkie, lekkie, ale jednocześnie naprawdę odpowiednie, więc nasze filmy mimo ciągłych drgań będą wszystko dokładnie ukazywały. Ich mocowanie nie bierze sporo czasu, zatem warto myśleć o ich zakupie.

Należy się zastanowić co będzie lepsze
Teraz producenci oferują nam dużo różnorakich kamer, przez to należy się zastanowić co konkretnie pragniemy rejestrować i jak, ponieważ tylko wtedy będziemy mieli pewność, że dobierzemy ją właściwie do własnych potrzeb.