Modne dodatki do mieszkania

Lada dzień wiosna zapuka do naszych mieszkań. To najlepszy moment na wiosenne dekoracje i metamorfozę wnętrz. Żegnamy się z szarością panującą w naszych wnętrzach i wprowadzamy do nich optymistyczny powiew wiosny. Radzimy w jaki sposób odmienić swój dom na wiosnę.

Świeczniki Twilight

Autor: Stelton
Źródło: www.smakprostoty.pl
Miejsce suchych bukietów niech zajmą bukiety żywych, wiosennych kwiatów. Gdy za oknem jeszcze ponuro i nijako, warto stworzyć wiosnę w oknie. Wystarczy powiesić delikatne butelki i probówki w oknie (alglas.pl/) do którego lubi zaglądać słońce.

Poza tym, wieczorem aby spotęgować efekt, możemy ustawić na parapecie świeczniki czy tealighty. Ta nieszablonowa, kolorowa dekoracja, powstała w parę chwil wprowadzi do wnętrza powiew świeżości – .

Wraz z wiosną dobrze jest dodać nowe obrazy, zdjęcia oraz ramki na zdjęcia – wspaniały element dekoracji. Odpowiednio dobrane ramki będą zwieńczeniem naszych dekoratorskich zapędów, wprowadzą szczyptę koloru i modnego stylu . A gdyby tak skomponować rodzinną galerię? To niedrogi, a jakże uroczy sposób na aranżację pustej ściany. Metalowe, choć prezentują się szalenie elegancko, nie wprowadzą przytulnej atmosfery. Najlepiej wybrać drewnianą, emanującą domowym urokiem. Natomiast ramki kolorowe świetnie spiszą się w pokoju najmłodszego domownika – tam także zaprośmy wiosnę.

ramka na zdjęcia

Autor: pabloverdugo
Źródło: http://www.flickr.com
Czas na ciemne poduszki oraz ciepłe pledy już minął. Obecnie panują pastelowe kolory oraz lekkie materiały. Tak jak kreatorzy mody przebierają modelki w delikatne sukienki i ciężkie buty, tak i my możemy łączyć jedwabie z welurami. Dlatego warto eksperymentować z rodzajem tkanin.odwiedź źródło tanieoswietlenie.pl tanieoswietlenie.plNie musimy wymieniać wszystkich poduch, zasłon i pokrowców. Czasem wystarczy dodać parę nowych elementów. Znaczące jest, w jakim celu tkaninę wykorzystamy. Na fotele, kanapy lub krzesła idealna okaże się mocna i nieco sztywniejsza, najlepiej tkana w różnych kierunkach – wówczas nie nie ma obawy, że rozejdzie się na szwach a przy tym jest odporna na przetarcia. Kanapę ozdobią rozważnie dobrane poduszki. Może w kwiaty albo zabawne groszki?

|