Kapitalne pomysły na egzotyczną podróż po ślubie.

Nieomal wszyscy Nowożeńcy śnią o wyjątkowej jak też pamiętnej podróży po ślubie. Jednak w chaosie przygotowań do ślubu trudno znaleźć dodatkowy czas na wielogodzinne studiowanie przewodników w poszukiwaniu kapitalnego kierunku podróży.

A przecież wybór nie jest łatwy – każdy kraj egzotyczny oferuje różne atrakcje, różne typy plaż, zróżnicowaną kulturę oraz atmosferę. Co wyselekcjonować w gąszczu propozycji biur podróży?
Berlin

Autor: blitzhall
Źródło: http://www.flickr.com

samochody

Autor: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Źródło: http://www.flickr.com
Podróż poślubna do Indonezji . Ulokowana w Azji Południowo-Wschodniej Indonezja jest to niesłychanie atrakcyjny cel wyjazdów poślubnych. Ów wyspiarski kraj charakteryzuje ogromne zróżnicowanie kulturowe a także krajobrazowe, dzięki czemu może zachwycić zarówno fanów relaksu w tropikalnej scenerii, jak też żądnych adrenaliny poszukiwaczy przygód. Najbardziej popularna z 17 000 indonezyjskich wysepek, Bali, proponuje prawdziwie egzotyczne połączenie plażowania a także wschodniej kultury. Rozpoczęcie podróży poślubnej na Bali wskazane jest spędzić w jednej z morskich miejscowości, radując się piaszczystymi wybrzeżami oraz gorącymi wodami Oceanu . Potem polecamy przenieść się na kilka dób w głąb wysepki, do kultowego miasteczka Ubud. Tu na Nowożeńców czekają prawdziwie orientalne doświadczenia w trakcie przechadzek pośród romantycznych mol ryżowych a także mistycznych świątyń, rannych sesji jogi, prezentacji balijskiego tańca i doskonałych zabiegów spa.

Zaciekawił Cię ten materiał? Jeśli tak, to przeczytaj dodatkowo szczegóły pod źródłem. Poznasz wtedy ponadto inne informacje związane z omawianą problematyką.

Wyjazd na Bali warto połączyć z bytnością na sąsiedniej wyspie Lombok, w wyższym stopniu dzikiej jak też mniej uczęszczanej przez podróżników (zobacz).

Tu w kameralnej atmosferze nacieszymy się olśniewającymi zachodami słońca a także ładnymi plażami, nad jakimi chylą się palmy kokosowe. Już dzisiaj wpisz w przeglądarkę: wycieczki Indonezja.