Playstation 3 – megaprodukcje tego sezonu

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było krucho, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki PS3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale rewelacyjnych gier nie brakuje.

Reasumując, trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju nietuzinkowego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się zysk, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnego zagrożenia. Trudno się dziwić takiej polityce.

Jednym z takich seryjnych hitów jest Pro Evolution Soccer 2010 od Konami. Ta marka musi się tym razem mocno postarać.

Znajdujące się w tym serwisie wiadomości są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeśli tak, to wejdź tu (https://www.m2t.com.pl/pl/szafy-skrytkowe-2), na której zgłębisz podobne tematy.

Poprzednie wydanie tej znakomitej piłki kopanej nie spełniło oczekiwań graczy i co ciekawe konkurencyjna FIFA okazała się bardziej grywalna. Walka pomiędzy tymi dwoma tytułami trwała od zawsze, jednak dziecko Electronic Arts zawsze było w tyle. Teraz role się odwróciły, ciekawe na jak długo? Przekonamy się już niebawem.

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsolek to Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł ten nazbierał już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane dzień i noc, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się świetnie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych gier wyścigowych. Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko wyczuć, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami niemal ideałów, a innym razem niewypałów. Electronic Arts starało się jak mogło . Dorzucali fury, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Uncharted 2: Among Thieves to pokolenie nowej generacji konsol. Seria jest młodziutka bo część pierwsza jeszcze czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy z wyświetlaczem leży na półkach sklepowych i jest chętnie kupowana. Naughty Dog to fachowcy, którzy potrafią przyprawić o ślinotok. Produkcje z przeszłości umocniły tę markę, więc gracz podchodzi do ND z szacunkiem. Przypomnijmy, że pierwsza część Uncharted była po prostu przepiękna. Graficznie onieśmielała inne konsole ajk Xbox 360 czy Wii. Jednak ND zapewnia, że część pierwsza wykorzystała około 30% mocy Playstation 3. Jeśli to rzeczywiście prawda to aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać następca! Ale grafika to nie wszystko, w takich produkcjach liczy się fabuła, a ta również nie powinna być nudna. Tym razem akcja będzie kręcić się wokół historii podróżnika Marco Polo, a my już ostrzymy sobie ząbki na tą wciągającą historię.

A co dla graczy, którzy uwielbiają grać w podróży? Zabranie konsoli do samolotu czy autobusu nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem. Nie ma jednak powodów do martwienia się. Aktualnie wiele gier na konsolę jest udostępniona również na peceta. Zabieramy więc laptopa (przykłady znalezione w mieście Kraków: Laptopy Kraków), dbamy o jego baterię. Często gdy jedziemy gdzieś dalej środki transportu są wyposażone w gniazdka. Nie zapomnijmy więc o zasilaczu (przykładowe zobaczysz tutaj: Zasilacze do laptopów Canon). I słuchawkach na uszy. Można już ciekawie spędzić czas w trakcie jazdy.