Sypialnia w szarości – pora na zmiany!

Szarości uchodzą za szykowne kolory. Niektórzy jednak mylnie uważają, że szary pokój to wnętrze monotonne i bez wyrazu. Wręcz odwrotnie! Dzięki dodatkom możemy zyskać szykowne, nowoczesne pomieszczenie. Dziś idea na szarą sypialnię!

sypialnia w szarych barwach

Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim postawmy na kilka odcieni szarości. Ściany możemy pomalować na dwa odcienie – jedną, przy której postawimy wezgłowie łóżka odświeżmy na intensywny, stalowy kolor, bądź wytapetujmy, zaś trzy pozostałe ściany na jaśniejszy odcień, zbliżony do jasnego srebra. Do tego fantastycznie będzie pasowała ciemna podłoga z paneli.

sypialnia na szaro

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór łóżka jest jedną z najważniejszych znaczących kwestii. Postawmy na łóżko tapicerowane miłą w dotyku tkaniną materiałem. Zainwestujmy w parę poduszek o różnej rozmiarze, które rozmieścimy na zaścielonym łóżku. Szafki nocne zakupmy w ciemnym, stalowym odcieniu, podobnie jak komodę na pościel i niedużą szafę. Nad łóżkiem zawieśmy kinkiety np. z białymi lub jasnoszarymi kloszami. Pomyślmy koniecznie, by kreowały zgrabną całość z górnym oświetleniem pokoju. Gdy chcemy dodać wnętrzu stylu, powinniśmy postawić na dodatki. Według mnie, sypialnia w barwach szarości to bardzo fajny pomysł.

Do szarej aranżacji sypialni dobrze będą pasować lustra, ramki na zdjęcia rodzinne, stalowe karnisze, srebrny wazon (warto zobaczyć produkty takie jak wazony szklane galeria decor) czy doniczki na kwiaty… Pamiętajmy jednak, by nie przegiąć – sypialnia to przede wszystkim strefa wypoczynku. Spora ilość dodatków może spowodować wrażenie bałaganu, a to już nie sprzyja relaksowi. Dopełnieniem pomieszczenia będzie pościel – możemy postawić na szykowne połączenie czerni i bieli. Znakomicie prezentować się będzie też jednokolorowa szara pościel.https://perfect-przeprowadzki.pl/blog/dlaczego-ludzie-sie-przeprowadzaja/ (więcejo tym- Perfect-Przeprowadzki)Warto także zainwestować w kapę, którą okryjemy łóżko w czasie dnia.