Nadchodzące hity na PS3!

Lada moment sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta świeczki.

xbox i playstation na targach

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak tytułów. Zaraz po premierze tej konsoli było ciężko, Xbox 360 pod względem biblioteki gier, bił PS3 na łeb na szyję. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni narzekać. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale rewelacyjnych gier nie brakuje.

Reasumując, trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju odlotowego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów. Poniżej dwie super zapowiedzi gier, które księgarnia Kolporter ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to zapewniają jej twórcy? Ciężko jednoznacznie określić, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami hitów a innym razem przeciętniaków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali samochody, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsol to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten nazbierał już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się kozacko, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Konsolowcy już zacierające swoje rączki bo nie mogą się doczekać tych rewelacyjnych pozycji jakie zagoszczą w czytnikach Playstation 3. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecankach i przez jesień będzie rzeczywiście w co grać. By odczucia były jeszcze czytniki rfid lepsze, zaaranżujmy sobie kącik gracza. Dobrze podłączyć konsolę do dużej plazmy, a a następnie powiesić ją za pomocą uchwytów lub drukarka kodów półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tu: atrakcyjny link). I co istotne, dołączmy do zestawu solidne głośniki. I zadbajmy, by nikt nam nie przeszkadzał podczas grania.

Ale nie tylko fani konsol mogą być ucieszeni. Aktualnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, by grać na innym urządzeniu niż konsola, świetnie sprawdzą się na normalnych komputerach. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na nabycie konsoli albo z jakiegoś powodu nie przepadają na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkających w Łodzi: Komputery stacjonarne Łódź na Ceneo) lub laptop musi być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.