Lifting? Nie koniecznie

Młodszy wygląd już nie musi kojarzyć nam się liftingiem. Znamy bowiem triki, które sprawią, iż nasza cera odzyska dawny blask!

W obecnych czasach jest to o tyle łatwe bo produktów kosmetycznych mamy do wyboru do koloru praktycznie na każde nasze potrzeby, a na dodatek dzięki takim serwisom jak i na każdą zasobność portfela. Nasze ulubione kosmetyki dzięki różnorodnym ofertom sklepów, nabywać mamy możliwość w wyjątkowo korzystnych cenach. Sprawdźmy więc, na jakie produkty skupiać uwagę, przeglądając informatory promocyjne.

Po pierwsze, zainwestujmy w dobre serum.

Dermatolodzy są zdania, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, ponieważ charakteryzuje je bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem systematycznie, lub stosujemy jako błyskawiczną kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Filtruj z filtrem.

Autor: Classics®

Przyjmuje się, że gdybyśmy zaczęły osłaniać skórę przed słońcem już we wczesnym dzieciństwie i czyniły to z żelazną dyscypliną aż do teraz, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, są naukowcy, którzy twierdzą, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze oznaki starzenia pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Dlatego wybierajmy krem na dzień z współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej lub stosujmy filtr, np.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu będziesz pragnął zgłębić dane na opisywany wątek, to pomocne omówienie (https://www.webtec.pl/) niesamowicie Ci pomoże – chodź i zobacz!

w postaci podkładu czy pudru.

Maskuj się. Maseczki do twarzy dostarczają skórze o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są doskonałe gdy trzeba szybko polepszyć stan cery. Skóra po nich od razu staje się jaśniejsza, świeższa i przyjemniejsza w dotyku. Najnowsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go bardziej obfitą warstwą. Z jakiego powodu? Ponieważ w nocy skóra lepiej przyswaja składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą.

Włóż róż!

kobieta w makijażu

Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com

Świeża, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. I właśnie dlatego w makijażu „odmładzającym” róż odgrywa bardzo ważną rolę. Najbardziej bezpieczny będzie róż w jasnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy. Zrezygnujmy z ciemnych podkładów.

Te informacje pochłonęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej (http://www.panko.pl/) danych na innych stronach – znajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Właściwie dobrane fluidy to takie, które są tylko o ton ciemniejsze od naszej cery. Kosmetyki z połyskującymi drobinkami, zwracające uwagę na kurze łapki czy niedoskonałości też nie odejmą lat.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Sport, racjonalne odżywianie to najlepszy sposób na zachowanie młodości.
To zrzucenie kilogramów, a przy tym dobre samopoczucie. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko po to by zmieścić się w swoje stare dżinsy, ale nie mieć problemów ze zdrowiem.