Kamera GoPro Hero3 – jakie ma możliwości? Co podpowiadają specjaliści

Jestem bardzo dużym miłośnikiem filmu – krajowego, hollywoodzkiego, lecz także chociażby włoskiego. W zasadzie oglądanie świetnych produkcji filmowych to moje najbardziej ulubione zajęcie. Sądzę, że tak naprawdę nie ma bardziej interesującego zajęcia, aniżeli właśnie oglądanie filmów.

fotograf w akcji

Autor: Erik Drost
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak fakty są takie, iż od bardzo długiego czasu na poważnie się zastanawiałem, co robić, aby mieć u siebie w domu kino. W końcu w domu mam możliwość obejrzeć jakiś film w spokoju, w całkowitej wygodzie, a do tego bez konieczności wydawania pieniędzy.

Jednak nie jestem zamożny, a więc kino za spore pieniądze całkowicie odpada. Dobrze, iż działają projektory, dzięki którym nareszcie można obejrzeć film w niesamowitej jakości. Uważam, że chociaż więcej opinii pod linkiem cyfrowe.pl projektor nie kosztuje mało, to jednakże warto się mimo wszystko skusić. Szczególnie, iż jakiś czas temu projektor i GoPro Hero3 nie kosztowały mnie aż tak dużo. Z jakich powodów? Cóż, o tym nieco później. Chcę za to napisać trochę odnośnie tego, w jaki sposób trzeba podchodzić do tematu kupna projektora.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto byłoby bardziej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj kamera z czujnikiem ruchu.

A więc co robić, aby kupić bardo dobry projektor?

Myślę, że jeżeli kupować projektor, to jakby nie patrzeć nie należy za bardzo oszczędzać na jego jakości. W końcu jeśli pragniemy oglądać jak najdłużej filmy, to powinniśmy być może wydać nieco większą kasę, lecz przynajmniej sprawić sobie ten sprzęt, który pod każdym względem będzie sprawiał, że będziemy usatysfakcjonowani z obrazu i reszty. Dobrze, ale gdzie w takim razie kupiłem projektor? Może jestem w dużym błędzie, lecz mocno wątpię. Czyli generalnie kwestia jest taka, że jeśli już kupować Projektory, to w jakimś sklepie internetowym!

Skoro mam okazję kupić projektor, który jest porządnej jakości, pozwala mi, wielkiemu miłośnikowi efektów specjalnych, cieszyć się wspaniałymi widokami, za stosunkowo małe pieniądze, to z jakiej racji miałbym z tego rezygnować? To byłoby całkowicie pozbawione sensu. Myślę, że nawet właściciele niewielkich mieszkań nie mogą rozumować, iż w ich przypadku zakup projektora jest bez większego sensu. A więc jeżeli uwielbiasz oglądać filmy, lecz poszukujesz obecnie nowych wrażeń, bez cienia wątpliwości powinieneś zakupić projektor. A przynajmniej takie jest moje zdanie odnośnie projektorów.